im 

Interim management - czasowe, zdefiniowane co do celu i zakresu, działanie wewnątrz organizacji, realizowane przez osobę fizyczną (Interim Managera), nakierowane na osiągnięcie konkretnych, ustalonych rezultatów biznesowych i oparte na współpracy i partycypacji w ryzyku i zysku - w odniesieniu do zamierzonego  efektu. Najważniejszym aspektem pracy Interim Managera jest podniesienie wartości organizacji w danym obszarze i realizacja konkretnego celu. (źródło: interim24.pl). Zobacz:  

 

im

Andrzej Miziołek. Jestem absolwentem Inżynierii Chemicznej Politechniki Warszawskiej (Biotechnologia przemysłowa).

Od ponad 15 lat zarządzam działami sprzedaży oraz wsparcia technicznego sprzedaży. Zoptymalizowałem ponad 20 ciągów produkcyjno-logistycznych w oparciu o dobór optymalnych rozwiązań opakowaniowych. Projekty wdrażałem dla takich firm jak: PHILIPS, Cadburry (Lotte) Wedel, Unilever, AVON, Pepsico, Oriflame, Mars, Danone, Tchibo, Jeronimo Martin Dystrybucja (sieć Biedronka). Tworzyłem od podstaw skuteczne struktury sprzedaży. Odpowiadałem za małe, średnie oraz duże grupy sprzedażowe w segmencie B2B działające na rynku Polskim a także w regionie CEE.

W prowadzonych projektach interesuje mnie analiza kosztowa procesów oraz podnoszenie ich skuteczności poprzez poszukiwanie niekonwencjonalnych rozwiązań.

Prywatnie mąż i ojciec (3). Maratończyk.

W IMAG SAVINGS odpowiadam za:

  • optymalizację ciągów produkcyjno - logistycznych,
  • budowanie efektywnych struktur sprzedażowych,
  • budowanie siły marki IMAG SAVINGS. 

 

Andrzej Miziołek

g

Grzegorz Brzozowski. Jestem absolwentem Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Towaroznawstwo) oraz Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

W ciągu 10 lat profesjonalnego rozwoju zdobywałem doświadczenie w takich branżach jak: motoryzacja, FMCG, logistyka, handel i usługi, przemysł spożywczy, rolnictwo. Pracowałem zarówno dla start-upów, małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji. Wdrażałem projekty współpracując  m.in. z  Volkswagen, Mars, FM Logistics, Waberer’s, DSV, Nagel, Quality Packers, Bertrans, Alfoldi, Univer, Fast Service, ExiWork, ETC, Hypred.

W realizacji celów dla moich Klientów poszukuję doskonałości w organizacji pracy poprzez maksymalizację efektywności każdego pojedynczego działania (prakseologia).  Wierzę, że przestrzeganie przez liderów najwyższych standardów etycznych i profesjonalnych naturalnie stymuluje motywację i zaangażowanie wśród pracowników.

Prywatnie mąż i ojciec. Entuzjasta sportów wytrzymałościowych (bieganie, triathlon długodystansowy).

W IMAG SAVINGS odpowiadam za:

  • zarządzanie projektami klienckimi,
  • analizę i doskonalenie strategicznych procesów zarządczych,
  • zarządzanie operacyjne spółką.

Grzegorz Brzozowski

Jak dużym zyskiem są oszczędności! (Cyceron)

IMAG Savings Sp. z o.o.
Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa
biuro@imagsavings.com
+48 607196370

IMAG Savings

© Imag Savings 2017

Designed by Solmedia.pl